Design mobilnej verzie web stránky, šablóna Flox 2.0

Tento návod sa týka staršej šablóny Flox 2.0. Neviete, ktorú šablónu používate? Pozrite sa do NASTAVENIA / VŠEOBECNÉ. Mali by ste tu mať zakliknutý Typ šablóny - Flox 2.0

Ak užívateľ používa na prehliadanie Vašich webových stránok mobilný telefón, automaticky sa mu zobrazí mobilná verzia stránok. Ak nechcete využívať mobilnú šablónu požiadajte o jej vypnutie. Stačí nás kontaktovať

tip Mobilná verzia stránok sa využíva iba pre mobilné telefóny. V tabletoch sa zobrazuje klasická webová verzia webových stránok. 

 

V rámci designu mobilnej šablóny dokážete upraviť: 

1. HLAVIČKU
Hlavička sa dá nastaviť cez administráciu web stránky. V sekcii DESIGN - kliknete na Upraviť hlavičku Upraviť hlavičku, webdesign, webdizajn a vyberiete záložku OBRÁZOK.

Vlastný obrázok v hlavičke, webdizajn, webdesign

V mobilnej verzii sa výška hlavičky prispôsobuje celkovému rozlíšeniu. Teda v závislosti od rozlíšenia je jej výška trochu menšia, inokedy normálna.

 

2. POZADIE STRÁNKY
Pozadie je možné nastaviť v sekcii DESIGN - záložka Pozadie

farba pozadia webovej stránky

 

3. TLAČÍTKA
Farbu tlačítok si môžete meniť v sekcii Design/ Pozadie - Farba tlačidiel a komponent. Dá sa tu vybrať medzi 6 farbami. Inú farbu môže nastaviť na vyžiadanie náš programátor. 

Zmeny designu si môžete pozrieť v pravej časti sekcie DESIGN. Vpravo hore kliknite na button MOBIL. Vpravo dolu vyberte typ telefónu.

mobilná verzia webovej stránky, mobilný webdesign, mobilný webdizajn

Ak ste so zmenami spokojní uložte ich kliknutím na Hotovo.Publikovať.

Viac o úprave designu stránky nájdete tu