Podpora rôznych jazykov

Pokojne naplňte nové web stránky textami v cudzích jazykoch. Systém podporuje nielen anglický, či nemecký jazyk, ale aj ruskú azbuku. 
Ak máte záujem o vytvorenie jazykovej verzie webu, pozrite si v sekcii pomoc návod: Jazykové verzie web stránky.

Ak chcete zmeniť jazyk hlavnej jazykovej verzie, jazyk web stránky, jazyk (administrácie INTEO) systému, alebo menu v eshope, prosím kliknite na NASTAVENIA - JAZYKY a tu nastavte potrebnú zmenu:

jazyk administrácie

Druhý riadok "Jazyk" slúži len informačne, reálne sa nastavením nič vo web stránke, alebo v administrácii, nemení. Toto nastavenie je informačné. Môžete mať jazykovú verziu Swizerland a jazyk French, ale je to len pre Vašu informáciu. Alebo jazykovú verziu máte Slovakia ale vy potrebujete mať zaznačené, ako sa volá ten jazyk - Slovak.

 

Tretí riadok "Jazyk systému" reálne zmení jazyk vo verejnej web stránke a v prípade hlavnej jazykovej verzie aj jazyk administrácie.

Vlastný jazyk administrácie pre viacerých administrátorov

Ak má prístup do administrácie viacero používateľov, každý si môže nastaviť vlastný jazyk systému. Po prihlásení vidí používateľ administráciu v tom jazyku, ktorý má nastavený v detaile osoby.

Jazyk administrácie nastavíte v sekcii KLIENTI / SKUPINY. Otvorte si skupinu ADMINISTRATORS. V záložke OSOBY nájdete zoznam administrátorov. Otvorte si detail osoby a nastavte JAZYK ADMINISTRÁCIE.

jazyk administrácie