Záložky v detaile produktu na web stránke

Pri zobrazení detailu produktu sa ponúka priestor na to, aby Váš zákazník mohol získať o vybranom tovare množstvo informácií. Okrem popisu a variantov je možné k produktu priradiť ešte alternatívne produkty


Zákazníkovi k rozhodnutiu zakúpiť si tovar môžu dopomôcť aj ďalšie informácie nachádzajúce sa v záložkách detailu produktu. 
Jedná sa o tieto záložky:


1. Galéria - obsahuje ďalšie obrázky produktu napr. fotografie z iných strán, prípadne iných farebných prevedení. Galériu k produktu vytvoríte po rozkliknutí detailu produktu vo Vašej administrácii - záložka Obrázky. Kliknete na Vyberte obrázok vyberte obrazok ikona a so súborov, ktoré ste už nahrali na server, vyberiete ďalšie obrázky produktu. Ak sa tu požadované obrázky nenachádzajú, musíte ich nahrať z Vášho počítača kliknutím na Nahrať, potom Prehľadávať, vyberiete obrázky, kliknete na Otvoriť a následne Nahrať. 
Ďalšie obrázky produktu

 

2. Doplnkové informácie - obsahujú špecifické vlastnosti produktu , ktoré sa dajú využiť aj pri vyhľadávaní. Doplnkové informácie priradíte produktu pomocou funkcie Doplnkové polia.
Záložka doplnkové polia

 

3. Diskusia - zákazníci, ktorí si už produkt zakúpili, majú možnosť k nemu pridať komentár. Práve komentáre môžu výrazne ovplyvniť nerozhodného zákazníka. Navyše komentáre k produktom môžete spravovať a tak určiť, ktoré príspevky sa v diskusii objavia a ktoré nie. 
Diskusia k produktu