Ako zlepšiť pozíciu môjho webu vo vyhľadávačoch ako Google a Zoznam?

Redakčný systém INTEO, na ktorom je postavené Inteo.sk, podporuje optimalizáciu pre vyhľadávače. Web nestačí len naplniť obrázkami a textami, dôležité je spraviť aj určité kroky. 

NAJDÔLEŽITEJŠIE RADY:

 1. Systém generuje URL adresy v jednoduchej forme, používajte kľúčové slová v URL adresách (respektíve v názvoch podstránok)
 2. Vypĺňajte Vlastnosti stránok: Každej stránke webu priraďte H1 nadpis, popis stránok pre vyhľadávače, kľúčové slová a názov stránok pre vyhľadávače. Nová verzia INTEO Vám umožňuje vkladať nadpisy, popisy a kľúčové slová nie len vo vlastnosti stránok, ale i vo vlastnostiach kategórií, úprave produktov, pri písaní článkov.  
 3. V textovom editore vypĺňajte "Nadpis", generuje sa odtiaľ nadpis H2. Používajte aj blok Nadpis, aj tu sa generuje nadpis H2.
  Zlý nadpis: Naše služby.
  Dobrý nadpis: Inštalatérske a výkopové práce v Bratislave a okolí.
 4. Názvy produktov sú buď h3 alebo h2 nadpisy. Preto uvádzajte v nadpise dôležité slovo. Ak predávate podprsenku, nech je názov produktu napr. Podprsenka Lormar ABC. Zle je názov produktu: Kelly.
 5. Používajte v texte primerane kľúčové slová, web stránku zoptimalizujte na zopár kľúčových slov (3-4) a tie zahustite v texte aj 10krát, ale nech to nepôsobí prehnane.
 6. Vytvorte hyperlinky v rámci webu a snažte sa získať pre Vašu web stránku spätné odkazy z iných web stránok. Dôležitá je kvalita odkazujúcich stránok. Pozor aby mali iné stránky PageRank vyšší ako 4.
 7. Vytvárajte popisy k obrázkom.
 8. Registrujte web stránku v internetových katalógoch.