Diskusia k produktom

Pomocou komentárov v sekcii PRODUKTY získate dôležitú spätnú väzbu od návštevníkov webu a zistíte, ako reagujú na ponúkané produkty.
Ak chcete využiť túto funkciu, najskôr musíte v sekcii Nastavenia / Produkty / Všeobecné povoliť komentovanie. A to zakliknutím okienka v riadku "Komentovanie". Zmeny uložte.

Na tomto mieste môžete tiež nastaviť:

  • upozornenie na nový komentár. Stačí zakliknúť: "Send you an email notification when a new comment is added" (Poslať upozornenie na nový komentár e-mailom)
  • schvaľovanie komentárov - na Váš e-mail príde správa o pridaní nového komentára s linkami pre jeho schválenie alebo vymazanie predtým, ako sa komentár zobrazí na www stránke. Ak chcete nastaviť takéto schvaľovanie, zaškrtnite možnosť Schvalovať komentovanie
  • Text, ktorý sa zobrazí na stránke, ak označíte komentár ako hanlivý.

 

komentáre produktov 

Na stránke sa hanlivý komentár bude zobrazovať týmto spôsobom:
Zobrazenie hanlivého komentára na stránke

Zoznam diskusných príspevkov k danému produktu sa zobrazí v administrácii v detaile tohto produktu ( okno "Upraviť produkt - názov produktu"), záložka Diskusia.
Tu sa nachádza prehľad komentárov a zároveň funkcie pre ich spravovanie. Môžete:

  • schváliť komentár - ak kliknete na okienko v stĺpci Schválený. Objaví sa označenie: označenie schváleného komentára,
  • skryť hanlivý komentár - hanlivý komentár označíte kliknutím na ikonku: ok koment, ktorá sa následne zmení na: ng koment,
  •  vymazať nežiaduci komentár pomocou ikonky  vymazať komentár.

 ukážka komentárov v administrácii FLOXI

tipPoznámka: Pokiaľ máte nastavené schvalovanie nových diskusných príspevkov (v sekcii Nastavenia/Produkty/Všeobecné/Komentovanie)na e-mail Vám príde notifikačná správa o schválení. Komentár schválite/vymažete kliknutím na príslušný link v maily (Schváliť komentár / Odmietnuť komentár).