Úvodná stránka administrácie, widgety - doplnky v admine

Po prihlásení do administrácie Vašej web stránky ale eshopu (za názov domény zadajte - /admin, napr. www.mojweb.inteo.sk/admin) s prihlasovacím menom a heslom sa Vám zobrazí hlavná stránka Štart úvodná stránka 

Tu si môžete:
- objednať služby Inteo.sk cez tlačítko:  Objednávka www stránky
- alebo nastaviť rôzne doplnky kliknutím na "Pridať doplnok":

widgety na úvodnej stránke administrácie

kniha prianí - nové funkcieKniha prianí  - Ak potrebujete funkciu, ktorá sa zatiaľ vo Floxe nenachádza, povedzte nám o tom. Vaša požiadavka sa po schválení zobrazí v knihe prianí. Všetci klienti môžu za ňu hlasovať. Ak ju bude požadovať viacero zákazníkov, naši programátori ju dorobia a sprístupnia v rámci updatu


Google Analytics - návštevy

 Google Analytics - Návštevy - zobrazuje štatistiky návštevnosti webu. Na aktivovanie týchto štatistík v administrácii potrebujete prepojenie s Google analytics

Kliknutím na DETAILNE budete presmerový priamo do svojho účtu na Google Analytics. Predtým je potrebné sa ešte prihlásiť.

 

Google Analytics - Obrat

Google Analytics - Obrat - zobrazuje štatistiky obratu z e-shopu. Takisto ako v prípade widgetu Google Analytics - Návštevy, potrebujete svoj web najskôr prepojiť s Google Analytics.

Obrat môžete sledovať za 30, 60 alebo 90 dní. Po kliknutí na DETAILNE budete presmerovaný do Vášho účtu na Google Analytics.

 

widget objednávky Objednávky - zoznam objednávok z e-shopu. Získate prehľad o najnovších objednávkach, ich hodnote, stavu riešenia, kto a kedy ich vytvoril.

Po kliknutí na lupu sa otvorí detail vybranej objednávky.

Klienti - zoznam najnovšie registrovaných užívateľov.

widget helpdeskHelpdesk - zoznam požiadaviek, ktoré ste odoslali našej zákazníckej podpore.

Je tu možnosť zadať novú otázku alebo požiadavku priamo z administrácie.

Po kliknutí na lupu sa zobrazí celý priebeh riešenia zadanej požiadavky.

widget faktúry

Faktúry - zoznam faktúr od Inteo.sk. Faktúry si kliknutím na lupu môžete otvoriť, uložiť, vytlačiť.

Vidíte, ktoré faktúry evidujeme ako uhradené a neuhradené.

 

 

Najpredávanejšie produktynajpredavanejsie produktygraf, ktorý obsahuje názvy najpredávanejších produktov a celkový počet objednaných kusov týchto produktov. V tomto grafe si môžete vybrať konkrétny rok, z ktorého sa budú štatisky zobrazovať.

 

 

 

 

Najlepsi zakazniciNajlepší zákazníci - grafické znázornenie najlepších zákazníkov, ktorí u Vás najviac nakupujú.

Graf znázorňuje mená zákazníkov a celkovú hodnotu ich objednávok. V tomto grafe si môžete vybrať konkrétny rok, z ktorého sa budú štatisky zobrazovať a menu, v ktorej nakupovali.

 

Sprievodca nastavením a SEO sprievodca

Nastavte si administráciu webovej stránky / eshopu podľa nášho sprievodcu. Upozorňuje na základné veci, ktoré by plnohodnotný web/eshop mal obsahovať. Ak splníte všetky body, dostanete od nás darček :)

sprievodva nastavením administrácieHlavné menu administrácie stránky tvoria tieto sekcie:

  • štart ŠTART - zobrazenie štatistík stránky, prehľad zákazníkov, objednávok, možnosť objednávky služieb INTEO. Pomocou funkcie "Pridať doplnok" si sami môžete upraviť, čo sa bude v tejto časti zobrazovať. 
  • stránky STRÁNKY - stromová štruktúra stránok, vytváranie nových podstránok, tvorba obsahu stránok, pridávanie blokov, celková správa stránok.
  • produkty e-shopu PRODUKTY - tvorba e-shopu, vytváranie nových kategórií a produktov, správa e-shopu.
  • objednávky OBJEDNÁVKY - prehľad objednávok a faktúr z e-shopu, správa objednávok a faktúr, vytváranie nových objednávok, tvorba faktúr, štatistiky.
  • klienti KLIENTI - zoznamy zákazníkov - osôb a firiem, skupín, vkladanie nových zákazníkov, vytváranie nových skupín, priraďovanie klientov do skupín, úprava práv skupín, úprava údajov o zákazníkoch, tvorba newslettra, odosielanie newslettra.
  • design DESIGN - šablóny stránok, úprava vzhľadu stránok.
  • sekcia Súbory v administrácii web stránky SÚBORY - správa súborov, nahrávanie nových súborov a fotiek, ktoré budete zverejňovať na web stránke, tvorba adresárov.
  • sekcia Nastavenie v administrácii webu  NASTAVENIA - všetky nastavenia, voľby, políčka, XML, Excel export a import, E-maily.

 

V pravom hornom rohu administrácie nájdete funkcie:
administrácia web stránky

1. Náhľad- z administrácie Vás presmeruje na verejnú verziu Vašej web stránky.

2. Vaše meno - meno hlavného administrátora stránky. Po kliknutí naň môžete vytvoriť / upraviť svoj profil. (Svoj profil dokážete zmeniť aj na titulnej stránke verejného webu po kliknutí na "Upraviť profil". Po odhlásení a opätovnom prihlásení Váš profil bude zmenený.
3. Webmail - presmerovanie na Roundcube Webmail. Tu sa dostanete po zadaní užívateľského mena a hesla k e-mailovým kontám, ktoré ste si vytvorili v administrácii.
4. Logout - odhlásenie z administrácie stránky.