Live chat

Priblížte sa Vašim zákazníkom ešte viac, zriadťe si Live chat! 

livechat

Čo je Live chat?

Prostredníctvom Live chatu (online podpora) môžete komunikovať (písať si, chatovať) s Vašimi zákazníkmi práve v tej chvíli keď Vás potrebujú (napr. ihneď získať informácie o službe či produkte, ktorý poskytujete). Na Vašej stránke sa neustále zobrazuje tlačidlo s Live chatom, ktoré je online alebo offline v závislosti od toho či ste prihlásený a pripravený odpovedať Vašim zákazníkom.

livechat

Floxi túto službu neobsahuje, avšak umožňuje vložiť live chat na stránky cez blok HTML.

Firmy poskytujúce live chat:

www.livechatoo.com/sk

www.ladesk.com/sk

Ako to funguje?

Návštevník príde na Vašu webovú stránku či e-shop a v prípade otázok jednoducho klikne na Tlačidlo Livechatu, ktoré ho spojí s Vami (v prípade, že ste online - prístupný). Vám o tom príde správa do Live chat administrácie, kde sa môžete rozhodnúť či hovor prijať, odmietnuť, posunúť ho na ďalšieho operátora,...

V prípade Vašej neprítomnosti je tlačidlo offline - nedostupný. V takomto prípade Vám však klient môže poslať správu, ktorá sa doručí na Vami určený e-mail.

Live chat si objednajte (alebo iba otestujte na xxx dní) u poskytovateľa. Ten Vám na mail zašle prihlasovacie údaje a tiež kód, ktorý je nutné si vložiť do administrácie Vašej stránky.

 

Ako pridať Live chat na Vašu webovú stránku?

Vo Vašej administácií si otvorte ľubovoľnú stránku a vytvorte nový blok.

livechat

 

V Rozšírených vyberte HTML kód, ako Oblasť zvoľte Pätu stránky a Uložte.

livechat

 

Otvorte si tento blok a do okna Upraviť HTML kód vložte kód, ktorý Vám vygeneroval systém poskytovateľa Live chatu.

livechat

 

Ak si želáte, aby sa tento blok s Live chatom zobrazoval na každej podstránke, choďte do Nastavení bloku, kde označte v riadku Globálny blok políčko - Zobraziť blok na všetkých stránkach a Uložte.

livechat

 

Hotovo, tlačidlo s livechatom sa zobrazuje na Vašich stránkach.

V administrácií Vášho live chatu sa prihláste ako operátor a dajte sa do stavu online.