Rozšírené možnosti dopravy - ZÁSIELKOVŃA

Cieľom projektu Zásielkovňa je ponúknuť internetovým obchodom nízkonákladový a efektívny spôsob dopravy ich tovaru ku koncovým zákazníkom a najširšiu sieť výdajných miest v Českej a Slovenskej republike. Viac informácii o tejto službe nájdete na webovej stránke:  http://www.zasielkovna.sk/ 

 

Ako nastaviť službu Zásielkovňa na INTEO?


Zásielkovňu si musíte najskôr aktivovať v administrácii v sekcii NASTAVENIA / ROZŠÍRENÉ MOŽNOSTI DOPRAVY. Tu vyberte ZÁSILKOVNA a zaškrtnite políčko AKTÍVNE.
Vpravo dolu kliknite na ULOŽIŤ.

Zásielkovňa aktivácia


Teraz je potrebné pridať službu Zásielkovňa do možností dopravy.

V sekcii NASTAVENIA/OBJEDNÁVKY/DORUČENIA vytvorte NOVÝ SPÔSOB DORUČENIA s názvom Zásielkovňa.
Nastavte cenu a ostatné podmienky dopravy. Podrobný návod nájdete tu: Doprava tovaru, cena za dopravu.

V kolonke ROZŠÍRENÉ MOŽNOSTI DOPRAVY vyberte ZÁSILKOVNA a uložte.

tip TIP: Ak posielate tovar iba na Slovensko vyberte v ROZŠÍRENÉ MOŽNOSTI DOPRAVY položku Zásilkovna SK. Ak máte českú alebo nemeckú jazykovú verziu vyberta Zásilkovna CZ, resp. Zásilkovna DE. Tento výber vyselektuje zoznam výdajných miest danej krajiny (teda iba výdajné miesta na Slovensku, v Česku alebo v Nemecku. Ak zvolíte možnosť Zásilkovna klientovi sa zobrazia všetky výdajné miesta, ktoré zásielkovňa ponúka)

Ak možnosť ZÁSILKOVNA v nastavení dopravy nemáte, skontrolujte, či ste túto službu aktivovali v Nastavenia/Rozšírené možnosti dopravy/Zásilkovna.

nastavenie pre zásielkovňu

V objednávkovom formulári eshopu pribudne položka Zásielkovňa. Potom ako klient zaklikne túto možnosť, objaví sa zoznam odberných miest. Vyhľadá a vyberie si miesto, ktoré mu najviac vyhovuje.

možnosť dopravy Zásielkovňa v objednávkovom formulári