Rozšírené možnosti dopravy - BALÍKOMAT

Doručovanie zásielok môže byť ešte pohodlnejšie. Ponúknite svojim zákazníkom ďalšiu výhodnú možnosť dopravy.

Balíkomat je nový spôsob doručovania zásielok. Zákazníci môžu preberať svoje zásielky nonstop v sieti balíkomatov. Klient si vyberie balíkomat v mieste, ktoré mu najviac vyhovuje. 

 

Ako to funguje na INTEO?

Konkrétne miesto si klient volí v možnostiach doručenia pri vypĺňaní objednávky.

Rozhranie pre aktiváciu Balíkomatu nájdete v sekcii NASTAVENIA / ROZŠÍRENÉ MOŽNOSTI DOPRAVY. Tu vyberte BALÍKOMAT a zakliknete políčko AKTÍVNE.

Vpravo dolu kliknete na ULOŽIŤ. 

aktivovanie Balíkomatu

 

aktivovanie Balíkomatu


tipTIP: Vložte na web MAPU BALÍKOMATOV. Pekná aplikácia na vyhľadávanie balíkomatov - náhľad tu :geowidget-sk.easypack24.net.  Do podstránky, kde sa zmieňujete o možnostiach doručenia tovaru, stačí do bloku HTML vložiť tento kód:

<p><iframe width="740" height="700" scrolling="no" frameborder="0" src="http://geowidget-sk.easypack24.net/?map_width=390&amp;map_height=490"></iframe></p>


 

Ako pridať Balíkomat do možností dopravy? 

V sekcii NASTAVENIA/OBJEDNÁVKY/DORUČENIA vytvorte NOVÝ SPÔSOB DORUČENIA s názvom BALÍKOMAT.

Nastavte cenu a ostatné podmienky dopravy. Podrobný návod nájdete tu: Doprava tovaru, cena za dopravu.

V kolonke ROZŠÍRENÉ MOŽNOSTI DOPRAVY vyberte BALÍKOMAT a uložte. tipAk tu možnosť BALÍKOMAT nemáte, skontrolujte, či ste túto službu aktivovali v Nastavenia/Rozšírené možnosti dopravy/Balíkomat.

nastavenie pre Balíkomat

V objednávkovom formulári pribudne položka Balíkomat. Potom ako klient zaklikne túto možnosť, objaví sa zoznam miest balíkomatov. Vyhľadá a vyberie si miesto, ktoré mu najviac vyhovuje.

Sieť balíkomatov v SR - výber v objednávkovom formulári