Tlač objednávok

Objednávky, faktúry i predfaktúry si môžete vytlačiť v administračnom rozhraní.

Prejdite do sekcie OBJEDNÁVKY, v zozname objednávok nájdite tú, ktorú chcete tlačiť a kliknite na ikonku tlačiarne tlač objednávok. Objednávka sa stiahne do Vášho počítača vo formáte .pdf a následne môžete tento súbor vytlačiť.

 

Aj Vaši zákazníci si môžu ihneď po odoslaní objednávky vytlačiť jej súhrn. Tlačiť je možné aj staršie objednávky.  Klient sa musí prihlásiť do svojho konta, kliknúť na MOJE OBJEDNÁVKY a následne na detail objednávky.

moje objednávky

tlačiť objednávku

 

Tlač je možné nastaviť (spôsob nastavenia sa líši v závislosti od používaného internetového prehliadača, napr. Chrome, Firefox, Internet Explorer):

  • Vybrať strany, ktoré chcete tlačiť.
  • Zvoliť počet kópií, rozloženie (na výšku a šírku), farebnosť, okraje a ďalšie.

pozor Spolu s objednávkou sa tlačia i globálne bloky, pretože globálne bloky sú súčasťou všetkých podstránok webu, teda aj podstránky s objednávkou. 

Ak teda chcete, aby globálny blok nefiguroval v tlačenej forme objednávky, otvorte si tento blok v sekcii STRÁNKY. Vyberte záložku NASTAVENIE BLOKU a do políčka TRIEDA (class) napíšte slovo "noprint" a uložte. Toto nastavenie urobte pre každý globálny blok.

Tlačenie článkov z bloku NOVINKY a tlač akejkoľvek podstránky Vášho webu funguje na tom istom princípe. Teda tlačia sa všetky bloky okrem tých, ktorým nastavíte triedu "noprint".

skrytie vybraných blokov pri tlačení objednávok a web stránok