Priebežné načítavanie produktov

INTEO je jediný redakčný systém, ktorý obsahuje funkciu priebežného načítania produktov. Keď Vaši klienti rolujú po stránke nižšie, automaticky sa načítajú ďalšie produkty. Nemusia klikať na druhú, tretiu podstránku.

Podľa odporúčaní by na jednej podstránke nemalo byť zobrazených viac ako 20 produktov. Ak máte kategóriu s 200 produktami, môže naustále klikanie na ďalšie podstránky zákazníkov odradiť. Ak si aktivujete postupné načítanie produktov, zobrazovať sa bude len 20 produktov, ale stačí, ak sa návštevník e-shopu dostane na koniec stránky a hneď sa načíta ďalších 20.

Na webovej stránke sa to prejaví takto:

postupné načítanie produktov na web stránke

Ako si aktivujem postupné načítanie produktov?

Vo Vašej administrácii sa presuňte do sekcie NASTAVENIA / PRODUKTY / VŠEOBECNÉ

Priebežné načítavanie produktov

Rozkliknite výberové menu: Priebežné načítavanie produktov. Tu nastavíte, koľko krát prebehne načítanie ďalšej stránky.

Nastavenie priebežného načítania produktov

Ak zvolíte napríklad 3x - postupne sa načítajú prvé tri podstránky s produktami v danej kategórii. Ak je podstránok viac ako 3, na ostatné stránky sa návštevník dostane kliknutím na čislo požadovanej podstránky, prípadne na tlačítko ĎALŠIE PRODUKTY.

 

Deaktivácia priebežného načítavania

Priebežné načítanie produktov je aktívne automaticky pre všetky e-shopy vytvorené v systéme INTEO. Ak chcete túto funkciu vypnúť v NASTAVENIA / PRODUKTY/ VŠEOBECNÉ vyberte PRIEBEŽNÉ NAČÍTAVANIE PRODUKTOV - VYPNUTÉ.

 

tipTIP: ak máte hodnotný obsah v päte stránky a chcete využívať funkciu priebežného načítania produktov, využite čo najmenší počet ďalších načítaní. Mohlo by sa stať, že návštevníka e-shopu rolovanie omrzí a k obsahu na konci stránky sa nedostane.